Vyjadrenie Mgr. Miroslava Dojčáka riaditeľa spoločnosti ASA

V apríli roku 2012 Autoklub Slovakia Assistance podporil preventívno-bezpečnostnú akciu OZ Život po nehode, čím sa naštartovala spolupráca dvoch subjektov, ktoré svojou činnosťou chcú reálne prispieť k podpore bezpečnosti na cestách a eliminácii následkov, ktoré zanechávajú hlboké stopy v životoch každého z nás.

S potešením sme privítali pozvanie na 3. Benefičný ples OZ, ktorý sa uskutočnil 2.2.2013 v príjemnom prostredí hotela Astrum Laus v Leviciach.  Ba čo viac…  Našu radosť umocnila výhra exkluzívnej ceny plesu – Návšteva SND  a rozhovor s generálnym riaditeľom SND Mariánom Chudovským.

Priznávam bolo to celé – akoby sme sa „dotkli hviezd“.  Po príjemnom rozhovore s pánom Chudovským a pani Izabelou Pažítkovou sme nazreli do zákulisia SND a na chvíľu sme sa postavili na „dosky, ktoré znamenajú svet“.  Počas prehliadky SND sme mali možnosť nazrieť do priestorov, kam sa „bežný smrtelník“ nedostane.

Zážitky z „hviezdneho dňa“ sme večer umocnili návštevou predstavenia August : Stratení v Oklahome, ktoré bolo v podaní hercov SND – ako vždy – FAMÓZNE.  Ďakujeme.

Mgr. Miroslav Dojčák
Autoklubu Slovakia  Assistance

Pridaj komentár

Ponúkame Vám našu pomoc

Máte otázky?
Hľadáte informácie, rady, prevenciu?
Chcete vedieť ako správne postupovať pri dopravnej nehode?
Chcete hovoriť s niekým, kto sa nachádza v podobnej ťažkej situácii?
Potrebujete podporu pri komunikácii s lekármi, právnikmi atď.?...

Obráťte sa na OZ, radi Vám poradíme a pomôžeme.

Fotogaléria

Facebook

TOPlist